X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2018-06-26 12:41
Birbirinden şık tasarımlar bayanların hayallerini gerçekleştirmede oldukça etkili. İster uzun (maksi boy) tasarımlar isterseniz kısa (mini boy) tasarımlar tercihiniz olsun her zevke uygun şık modellerle mutluluğunuzu katlayacaksınız.

Nişan Kıyafetleri (Tarık Ediz Koleksiyonu)

Nişanlanacak veya çok yakın dostlarının nişan ve benzeri merasimlerine katılacak genç kızlar için özellikle Tarık Ediz tasarımları ayrı bir yer tutar. Birbirinden şık tasarımlar bayanların hayallerini gerçekleştirmede oldukça etkili. İster uzun (maksi boy) tasarımlar isterseniz kısa (mini boy) tasarımlar tercihiniz olsun her zevke uygun şık modellerle mutluluğunuzu katlayacaksınız.

Pembe Mini Elbise Modelleri Oldukça İddialı

Genç kızlar için pembe renk tasarımlar oldukça beğenilen tarz elbiseler arasında yer almaktadır. Tarız Ediz tasarımlarında ilk dikkatimizi çeken tasarımlar pembe renkli oldukça hoş elbise modelleri oldu. Özellikle orta boylu bayanların topuklu ayakkabı ile birlikte eşi ile boy farkını kapatarak topuz saç modelleri ile en şık bayanlar arasına girmeyi rahatlıkla başarabileceklerdir.

Tül Detaylar Oldukça Şık

Tarzı Ediz tasarımlarından bir diğer çok hoşumuza giden elbise , abiye modelleri arasında ise tül detaylı kıyafetler yer almaktadır. Özellikle parlak işlemelerle birlikte oldukça uyumlu olan tasarımlarda, danteller ile birlikte tül detayların entegresi oldukça şık durmaktadır.

Birbirinden güzel ve bir o kadar iddialı Tarık Ediz tasarımları arasında sizlerle en beğendiğimiz modelleri seçerek paylaşmaya çalıştık.

YORUMLAR