Gelinlik Modelleri ve Yaşam Hakkında Haberleri buradan takip edevilirsiniz.

KATAGORİDE ARA:
 


Hangi burcun erkeğini nasıl etkilersiniz? Hangi burcun erkeğini nasıl etkilersiniz?

Herkesin hassas bir noktası vardır. Hoşlandığınız erkeği burcuna göre etkileme tüyoları. Koç erkeğini seviyorsanız: Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin.... - 121 - (0)
Hangi burcun kadınını nasıl etkilersiniz? Hangi burcun kadınını nasıl etkilersiniz?

Kadınları etkilemek erkekler için çok zor bir durumdur. Fakat hoşlandığınız kadının burcunu biliyorsanız onun kalbine girmek artık daha kolay olacaktır.  Koç kadınını seviyorsanız: Öncelikle bir amacınız ve hedefiniz olmalıdır. Mücadeleci ve cesur olmalısınız. Meydan okuyan bir tavrınız olmalıdır. Yani kolay ele geçen bir e... - 108 - (0)
Hangi burç erkekleri aldatır? Hangi burç erkekleri aldatır?

Hangi burç daha çapkın? Hangi burç en masum?  Koç Güzelmiş çirkinmiş hiç fark etmez. Gözüne kestirmeye görsün. Anında atlar, avını yakalar. Sonra bir başkasını gördü mü onu da iki arada bir derede etkilemeyi başarır. Boğa Onların pek bu tarakta gözü olmasa da seks ve yemek konusunda başarısızsanız, aldatılmaya hazır olun... - 111 - (0)
New York Moda Haftası'na vajinalar damga vurdu! New York Moda Haftası'na vajinalar damga vurdu!

Dünya değişiyor, ideal bedenler eleştiriliyor, kadınlar üzerinde özgürlüklerini kısıtlayan ne varsa birer birer yıkılıyor. İşte bunlardan birine dünyanın en büyük moda haftalarından birinde sunulan bir defileydi. O defilede neler oldu? Bir moda haftasında defile izlemek için oturduğunuz koltuğunuzda aniden karşınıza vulvalar çıkınca ne yapard... - 171 - (0)
Marchesa  2017 / 2018 Gelinlik Modelleri Marchesa 2017 / 2018 Gelinlik Modelleri

Marchesa  2017/ 2018 gelinlik modellerinde her zaman olduğu gibi  yine romantik dantel, tül ve çiçek detayları ön planda. Bunun yanı sıra, pastel renklerin kullanıldığı ihtişamlı küpeler ve taze çiçeklerle süslenen topuzlar oldukça dikkat çekici. Önümüzdeki yaz evlenecek gelin adaylarına fikir vermesi açısından en favori mod... - 227 - (0)
Her kadının bilmesi gereken 4 yumurtalık kanseri belirtisi Her kadının bilmesi gereken 4 yumurtalık kanseri belirtisi

Kadınlar olarak, kendi sağlığımızı izlemek, hayatlarımızda bulunan kadınları bilgilendirmek, dolayısıyla bu hastalığın belirtilerini tanımak bizim elimizdedir. Kanser, şu anda dünya genelinde önde gelen ölüm nedenlerinden biri ve Kanada'daki tüm ölümlerin % 30'u kanser sebebiyledir. Kanadalı ve Amerikan Kanser Dostları'na göre 2016 yılında, K... - 227 - (0)
Çinlilerin yeni çılgınlığı göğüsleriyle kalp oluşturmak. Çinlilerin yeni çılgınlığı göğüsleriyle kalp oluşturmak.

Göğüslerinden kalp şekli yaparak, gündem oldular Çinli kadınların yeni çılgınlığı göğüsleriyle kalp oluşturmak... Çin'in sosyal medya ağı Webio'da neredeyse iki milyon tıklanma alan bu fotoğraflar, diğer sosyal medya ağlarında da yayılmaya başladı. İki milyona yakın kişinin tıkladığı fotoğraflar, yeni bir akıma neden oldu Çin’in ... - 285 - (0)
Vücutta saklanabilen virüs Human Papilloma Vücutta saklanabilen virüs Human Papilloma

Rahim ağzı kanserine sebep: Yıllarca belirti vermeden vücutta saklanabilen virüs Human Papilloma Çağın cinsel yolla bulaşan hastalığı dendiğinde aklımıza ilk olarak HIV yani AIDS geliyor, ancak Human Papilloma Virüs yani HPV, AIDS'e sebep olan HIV virüsünden çok daha yaygın. 1. Kimler risk altında? Aslında hepimiz risk altındayız. C... - 161 - (0)
Hamilelik belirtileri nelerdir? Hamilelik belirtileri nelerdir?

Hamilelik, kadınların her ay olgunlaşıp regl ile atılan yumurtalıklarının sperm ile döllenmesi sonucu oluşur. Yumurta sağlıklı bir şekilde döllendiğinde, kadınların vücutlarında hamileliğe işaret eden bazı değişimler yaşanır. Bu değişimleri doğru bir şekilde takip ederek, hamile olup olmadığınızı erkenden öğrenebilir ve buna göre kontrollerinize... - 176 - (0)
Bu ağrıları yaşıyorsanız uyku pozisyonlarınıza dikkat! Bu ağrıları yaşıyorsanız uyku pozisyonlarınıza dikkat!

Genel sağlık durumunu etkilediğinden, uykunun önemi kaçınılmazdır. Tavsiye edilen uyku süresi her gece 7-9 saattir ve ortalama olarak her insan yaşamı boyunca yaklaşık 25 yıl uyur. Bununla birlikte, uyumak için ayırdığınız saatler kadar önemli başka bir konu da doğru pozisyonda uyuyup uyumadığınızdır. Görünüşe göre, uyku pozisyonları sinüs... - 202 - (0)
Aldatmanın Yaşı Kaç? Aldatmanın Yaşı Kaç?

Aldatmaya meyilli olanların genç, muntazam görünümlü ve becerikli insanlar olduğunu düşünebilirsin ama aslında hiçbir şey düşündüğün gibi değil! Yeni araştırmalar gösteriyor ki, ebeveynler veya büyük anne-dedeler, aldatmaya diğerlerine göre daha meyilli. Evet, yanlış okumadın.  Institute for Family Studies’te yapılan bir çalışmada... - 201 - (0)
Yazın Formda Kalmanın 8 Yolu Yazın Formda Kalmanın 8 Yolu

Beslenme ve Diyet Uzmanı Çisem Gündüz, kilo vermek için yapılan yanlış uygulamaları ve yazı formda geçirmenin püf noktalarını anlattı. Yaz aylarında saklanamayan kiloları çabuk vermek için birçok kişi şok diyetlerden medet umuyor. Ancak bu şekilde verilen kiloların daha hızlı geri alındığını söyleyen Acıbadem Adana Hastanesi Beslenme ve Diyet... - 230 - (0)
Tecavüzden korumak için meme ütüleme Tecavüzden korumak için meme ütüleme

Tüyler ürperten bir işkence Tecavüzden korumak için meme ütüleme Küçük kız çocuklarını tecavüzden korumak için onlara işkence uygulayan korkunç bir gelenekten bahsediyoruz. Sanki suçlular kendileriymiş gibi acıya maruz bırakılıyorlar. Erkek egemen toplumlar tecavüz gibi vahşi suçlardan yine kadınları sorumlu tutup çareyi onlara işkenc... - 259 - (0)
Mermi Sütyenler 1940 ve 50'lerin Modası Mermi Sütyenler 1940 ve 50'lerin Modası

Mermi sütyen dediysek öyle tabancalı, kurşunlu, çatara-patara bir şeyden bahsetmiyoruz. Bildiğimiz sütyen işte. Ama bu sütyenler biraz sivri. 1940 ve 1950’li yılların modası kim bilir günümüzde de yeniden hortlayabilir. Ne de olsa her yıl moda diye gözümüze sokulan çirkinliklere maruz kalıyoruz. Korkmayın, tehlikeli değiller! &n... - 278 - (0)
Demetrios Gelinlik Modelleri Demetrios Gelinlik Modelleri

Demetrios Gelinlik Modelleri Yunan gelinlik tasarımcısı Demetrios; doğuştan gelinlik sektörünün içinde olan bir modacı. Çocukluğunda Amerika’ya göç ettikten sonra anne-babasının gelinlik mağazasında çalışmış uzun yıllar. 1980’lerde kendi markasını oluşturmak adını, bir gelinlik markasını satın alıp çok kısa zamanda uluslararası bir markay... - 486 - (0)
Zuhair Murad Gelinlik Modelleri Zuhair Murad Gelinlik Modelleri

Zuhair Murad Gelinlik Modelleri Resim Galerisi Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad, lise yıllarında kazandığı moda birinciliği neticesinde 25 yaşında ilk atölyesini kurmuş. Doğunun gösterişli ve oryantalist havasıyla, batının asaleti ve zarafetini birleştirdiği tasarımlarıyla dünyaca ünlü sanatçıların dikkatini çeken Zuhair Murad; Sarah Jessi... - 834 - (0)
Oscar de la Renta Gelinlik Modelleri Oscar de la Renta Gelinlik Modelleri

Oscar de la Renta Gelinlik Modelleri 2014’te hayatını kaybeden modacı Oscar de la Renta, 19 yaşında resim üzerine eğitim almak için İspanya’ya gittiğinde harçlık olsun diye, gazetelere ve moda evlerine tekstil çizimleri yapmış. Amerika’nın İspanya Büyükelçisi tarafından farkedilip büyükelçinin kızına bir elbise tasarlayınca Life dergisini... - 511 - (0)
Pierre Cardin Gelinlik Modelleri Pierre Cardin Gelinlik Modelleri

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri Düğünüzü bir salon gibi kapalı alanda mı yoksa kır düğünü gibi açık bir alanda mı yapacaksınız? Buna karar verdiyseniz artık gelinlik bakmaya başlayabilirsiniz. Geniş model kartelasıyla Pierre Cardin, gelinlik markaları arasındaki iddiasını her sezon olduğu gibi bu sezon da sürdürüyor.&... - 672 - (0)
Oleg Cassini Gelinlik Modelleri Oleg Cassini Gelinlik Modelleri

Oleg Cassini Gelinlik Modelleri Bir masala ait tüm detaylar Dantel aplikeler ve zarif işlemelerle süslenen tül gelinlikler Oleg Cassini’nin koleksiyonlarına masalsı bir hava katıyor. Teninizde şık kıvrımlar oluşturan ve işlemelerle zenginleştirilen sırt dekoltesi, etekleri süsleyen üç boyutlu çiçekler, tül dantel aplikelerle bezenmiş tru... - 486 - (0)
Galia Lahav Gelinlik Modelleri Galia Lahav Gelinlik Modelleri

Galia Lahav Gelinlik Modelleri   Gelinliğiniz hem romantik olsun, hem çok ama çok feminen ve seksi olsun, hem de alıştıklarımızdan farklı olsun istiyorsanız; tasarımları göz kamaştıran bir marka: Galia Lahav. Fiziğinize çok güveniyorsanız, dar kalıplı ve derin dekolteli bu cesur gelinliklere bayılacaksınız! Üstelik detaylardaki şıklık ... - 622 - (0)