X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-05-23 15:22
Evli olan erkeklerin mastürbasyon yapmaları eşleri tarafından pek hoş karşılanmaz ama uzmanlar bunun normal bir davranış olduğunu söylemekte.

Evli olan erkeklerin mastürbasyon yapmaları eşleri tarafından pek hoş karşılanmaz ama uzmanlar bunun normal bir davranış olduğunu söylemekte. Yapılan araştırmalar erkeklerin neden mastürbasyon yaptıklarını şu şekilde açıklamış.

Geçmişten gelen alışkanlık

erkek

Bu eyleme devam eden erkeklerin söylediği en büyük nedenlerden birisi de geçmişten gelen bir alışkanlık olarak görmeleri.

Çok sık seyahat etmek

Çok sık seyahat eden erkekler mastürbasyon yapma oranları en çok olan grubu oluşturuyor. Özellikle işi nedeniyle sık sık şehir ya da yurt dışına çıkan erkekler, daha çok mastürbasyon yapıyor.

Erken boşalmaları önlemek için

Cinsel ilişki sırasında yaşanan erken boşalmaları önlemek için uzmanlar, erkeklere mastürbasyon yaparak kendilerini zorlamalarını istiyor. Bu da bir etken olabiliyormuş.

Çok nadiren de olsa ego

Eşiyle cinsel temasa girmeden de erekte olup, her şeyin yolunda gittiğine emin olmak için yapanlar da varmış.

Eşi hamile erkekler de çok yapıyormuş

Nedenini farklı şekilde açıklayanlar olsa da hamileyken birliktelik zor olduğu için bu eyleme yöneliyorlar.

Sıkıntıdan...

Yapılan araştırmalarda mastürbasyonun en temel nedeni olarak “sıkıntı” gösterilmiş. Yani canı sıkılan erkekler bir uğraş bulmak yerine mastürbasyona yöneliyormuş.

Eğlenceli/mutlu hissettiriyor

Gün içinde çok stresli olduğu anlarda rahatlamak adına da bu eylemi yapanlar var.

YORUMLAR