X

Takip Edin


Facebook: Yeni Gelinlik Modelleri Takip Edin.


Yeni gelinlik Modelleri

Submitted by: Yönetici   Date: 2017-03-28 12:55
Gelinliğin göğüs dekoltesinde boncuk işlemeleri kullanılarak sade görünümden kaçınılmış ve gelinliğin zerafetini arttırmış. Göğüs kısmındaki mavi renkli çiçekler dekoltenin bu alanda kapanmasını ve diğer kısımlarda yoğunlaşmasını sağlamış.

TÜLLÜ MAVİ RENK ÖZEL İŞLEMELİ GELİNLİK MODELİ 2018

Tül ile yapılmış bir gelinliğe özel işleme çiçek motifleri eklenerek şahane bir gelinlik modeli çıkartılmış. Gelinlik açık model olarak tasarlanmış. Kapalı gelinlik bakanlar başka modellere buradan ulaşabilirsiniz. Omuz askılığından tutun da gelinliğin her bir parçasına işlenen çiçek motifler farklı tasarım arayanlara özel olarak dikilmiş. 2018 gelinlik modelleri kataloğundaki diğer gelinliklerden farklı olarak içi gözüken bir tül kullanılmış. Dekolte sevenler için de oldukça beğenilecek bir model diyebilirim.

Gelinliğin göğüs dekoltesinde boncuk işlemeleri kullanılarak sade görünümden kaçınılmış ve gelinliğin zerafetini arttırmış. Göğüs kısmındaki mavi renkli çiçekler dekoltenin bu alanda kapanmasını ve diğer kısımlarda yoğunlaşmasını sağlamış. Bu gelinliği diktirmek isteyenler, Gelinlikçilerden 1500 TL den fiyat alabilirler. Gelinlik fiyatı da oldukça uygun diye düşünüyorum.

YORUMLAR